Wyższe Seminarium Duchowne

Poznaj Świdnicki Dom Ziarna

WSD w Świdnicy jest miejscem rozeznawania powołania. To dom formacyjny który zajmuje się przygotowaniem przyszłych kapłanów do posługi w kościele

Rekrutacja do WSD

Odpowiedz na wezwanie

Poszukujesz sensu życia? Szukasz prawdy, zadajesz pytania, chcesz dobrze przeżyć swoje życie, robiąc to do czego zostałeś powołany?

Rekrutacja

Odpowiedz na wezwanie i poznaj odpowiedzi

Jeżeli czujesz w sercu Boże wezwanie i zastanawiasz się nad tym co masz w życiu robić, nie uciekaj od tego. To dar, który możesz przyjąć lub odrzucić. Nie wszyscy czują w sobie ten cichy Boży głos, który wzywa cię do odkrycia tajemnicy i odpowiedzenia sobie na pytanie: KIM JESTEM? Jeśli jesteś zdeterminowany i chcesz przeżyć najwspanialszą przygodę swojego życia, odkrywając prawdę o Bogu i o sobie… Seminarium jest miejscem dla ciebie.

dowiedz się więcej
O Seminarium

Poznaj Świdnickie Seminarium

Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Świdnickiej, któremu patronuje św. Wojciech – Biskup i Męczennik, jest instytucją naukowo-wychowawczą, która od 2004 roku z powodzeniem przygotowuje do kapłaństwa i duszpasterstwa alumnów pragnących poświęcić się służbie Bogu, Kościołowi i Ojczyźnie w Diecezji Świdnickiej.

dowiedz się więcej
Towarzystwo Przyjaciół WSD

Wspólnota wspomagająca Seminarium

zobacz więcej
Wydawnictwo Adalbertus

Wydawca książek teologiczno-naukowych

zobacz więcej
Biblioteka

Miejsce, które pachnie książką

zobacz więcej
ADRES

plac Wojska Polskiego 2,
58-100 Świdnica

WSPARCIE

Bank PKO SA o/Świdnica:
66124019781111001006919590