Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Świdnickiej
Portal „Adalbertus” | Seminarium Duchowne | Diecezja Świdnicka
Seminarium > Zarząd

Drukuj stronę Wyślij link znajomemu

Zarząd WSD w Świdnicy

 

Rektor

ks. dr Tadeusz Chlipała

święcenia: 23.05.1992 - Wrocław

 

 

Wicerektor

ks. mgr Marcin Dolak

święcenia: 26.05.2007 - Świdnica

 

 

Dyrektor administracyjny

ks. mgr lic. Andrzej Majka

święcenia: 20.05.2006 Świdnica

 

 

Prefekt

ks. mgr lic. Tomasz Zięba

święcenia: 21.05.2011 Świdnica

 

 

Ojciec duchowny

ks. mgr lic. Mirosław Rakoczy

święcenia: 24.05.2003 Legnica

 

 

Ojciec duchowny

ks. mgr lic. Piotr Gołuch

święcenia: 21.05.2011 Świdnica


 

Byli przełożeni

Pracowali w świdnickim seminarium: