Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Świdnickiej
Portal „Adalbertus” | Seminarium Duchowne | Diecezja Świdnicka
Wydawnictwo > Wysyłka i płatność

Wyślij link znajomemu Drukuj stronę

Koszty wysyłki

Zamówienia złożone w sklepie internetowym można odebrać osobiście w siedzibie Wydawnictwa "Edytor" w Dzierżoniowie przy ul. Ząbkowickiej 52 w Dzierżoniowie.

Zamówienia wysyłamy również za pośrednictwem Poczty Polskiej, oraz kuriera, a koszty wysyłki są automatycznie kalkulowane  podczas składania zamówienia na naszej stronie internetowej, na podstawie wagi zamówienia.

Wszystkie zamówienia staramy się wysłać w ciągu 10 dni roboczych od daty złożenia zamówienia.

Płatności

Za zamówienia złożone na www.seminarium.swidnica.pl/wydawnictwo/ można zapłacić za pobraniem przy odbiorze, przelewem na podane niżej konto lub za pośrednictwem płatności internetowych DotPay.

Tomasz Ligięza -''EDYTOR'' Drukarnia-Wydawnictwo
ul. Ząbkowicka 52, 58-200 Dzierżoniów

Bank: BZWBK 1 O. w Dzierżoniowie

Nr rachunku: 15 1090 2301 0000 0001 2241 1663

W tytule wpłaty/przelewu proszę wpisać: Zamówienie nr ...

Umożliwiamy dokonanie bezpiecznej zapłaty online (przelewy, karty kredytowe, paypal) bezpośrednio po złożeniu zamówienia na naszej stronie za pośrednictwem systemu DotPay. W celu dokonania płatności należy po złożeniu zamówienia kliknąć przycisk PŁACĘ Z DOTPAY, następnie na stronie DotPay wybrać kanał płatności (karta kredytowa, szybki przelew ze swojego banku ect.) i postępować według instrukcji na ekranie. Po dokonaniu płatności przystąpimy do realizacji Państwa zamóienia.