Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Świdnickiej
Portal „Adalbertus” | Seminarium Duchowne | Diecezja Świdnicka
Seminarium > O seminarium > Historia seminarium > Absolwenci

Drukuj stronę Wyślij link znajomemu

Absolwenci WSD w Świdnicy

 

 

Rok 2018

  1. ks. Tomasz Kula (Wałbrzych, par. pw. Św. Aniołów Stróżów)
  2. ks. Mateusz Matusiak (Braszowice, par. pw. Św. Wawrzyńca)
  3. ks. Marceli Mrozek (Nowa Ruda, par. pw. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej)
  4. ks. Wojciech Oleksy (Wierzchosławice, par. pw. Św. Józefa Oblubieńca NMP)
  5. ks. Kamil Ożóg (Kowary, par. pw. Imienia NMP - diecezja legnicka)
  6. ks. Błażej Zwolennik (Bolków, par. pw. Św. Jadwigi)

Rok 2017

  1. ks. Łukasz Basisty (Dzierżoniów, par. pw. Św. Jerzego)
  2. ks. Gniewomir Flis (Nowa Ruda-Słupiec, par. pw. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej)
  3. ks. Krzysztof Frącek (Bielawa, par. pw. Wniebowzięcia NMP)
  4. ks. Mariusz Maluszczak (Nowa Ruda-Słupiec, par. pw. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej)
  5. ks. Paweł Pęczuła (Dzierżoniów, par. pw. Chrystusa Króla)

Rok 2016

  1. ks. Krzysztof Augustyn (Wałbrzych, par. pw. Podwyższenia Krzyża Świętego)
  2. ks. Jan Bałchan (Czudec, par. pw. Świętej Trójcy, diec. rzeszowska)
  3. ks. Marcin Banaczyk (Bielawa, par. pw. Wniebowzięcia NMP)
  4. ks. Damian Kowalski (Świeradów-Zdrój, par. pw. Św. Józefa Oblubieńca NMP - diecezja legnicka)
  5. ks. Mateusz Kulig (Świdnica, par. pw. NMP Królowej Polski)
  6. ks. Kamil Osiecki (Mieroszów, par. pw. Św. Michała Archanioła)
  7. ks. Wojciech Sznajder (Świebodzice, par. pw. Św. Mikołaja)

Rok 2015

  1. ks. Wiktor Bednarczyk (Wierzbna, par. pw. Wniebowzięcia NMP)
  2. ks. Mirosław Benedyk (Bielawa, par. pw. Wniebowzięcia NMP)
  3. ks. Arkadiusz Harbar (Dzierżoniów, par. pw. Chrystusa Króla)
  4. ks. Jerzy Kozłowski (Ścinawka Dolna, par. pw. Św. Jakuba Apostoła)
  5. ks. Sebastian Makuch (Nowa Ruda, par. pw. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej)
  6. ks. Kamil Pawlik (Świdnica, par. pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa)
  7. ks. Jacek Piskrzyński (Maszkienice, par. pw. Św. Józefa Rzemieślnika - diecezja tarnowska)
  8. ks. Sebastian Tomaszewski (Wałbrzych, par. pw. Niepokalanego Poczęcia NMP)
  9. ks. Łukasz Trzeciak (Świdnica, par. pw. Św. Andrzeja Boboli)

Rok 2014

  1. ks. Łukasz Bankowski (Sady Górne, par. pw. Narodzenia NMP)
  2. ks. Michał Buraczewski (Bielawa, par. pw. Wniebowzięcia NMP)
  3. ks. Dawid Fiołek (Wiry, par. pw. Św. Michała Archanioła)
  4. ks. Karol Janik (Świdnica, par. pw. Miłosierdzia Bożego)
  5. ks. Mateusz Kubusiak (Gniewków, par. pw. Św. Barbary)
  6. ks. Adam Makiel (Wałbrzych, par. pw. Niepokalanego Poczęcia NMP)
  7. ks. Tomasz Możyński (Głuszyca, par. pw. Chrystusa Króla)
  8. ks. Mariusz Pawlak (Piława Górna, par. pw. Św. Marcina)
  9. ks. Krzysztof Rodziński (Rogoźnica, par. pw. Matki Bożej Różńcowej)
  10. ks. Rafał Szuba (Wałbrzych, par. pw. Podwyższenia Krzyża Świętego)
  11. ks. Artur Tomczak (Witoszów Dolny, par. pw. Nawiedzenia NMP)

Rok 2013

  1. ks. Krzysztof Faron (par. pw. Świętej Trójcy w Jedlinie-Zdroju)
  2. ks. Michał Kropidłowski (par. pw. św. Michała Archanioła w Bystrzycy Kłodzkiej)
  3. ks. Bartłomiej Łuczak (par. pw. Wniebowzięcia NMP w Szczawnie-Zdroju)
  4. ks. Daniel Mosór (par. pw. Najświętszego Zbawiciela Świata i Matki Bożej Szkaplerznej w Strzegomiu)
  5. ks. Andrzej Paraciej (par. pw. Chrystusa Króla w Dzierżoniowie)
  6. ks. Bartłomiej Picheta (par. pw. św. Jana Chrzciciela w Szczytnej)

Rok 2012

  1. ks. Dariusz Balcerek (par. pw. Chrystusa Króla w Dzierżoniowie)
  2. ks. Andrzej Franków (par. pw. św. Franciszka z Asyżu w Świebodzicach)
  3. ks. Mateusz Graboń (par. pw. św. Barbary w Nowej Rudzie)
  4. ks. Paweł Kilimnik (par. pw. św. Marii Magdaleny w Ścinawce Średniej)
  5. ks. Jakub Klimontowski (par. pw. Narodzenia NMP w Krużlowej Wyżnej, diecezja tarnowska)
  6. ks. Łukasz Kopczyński (par. pw. św. Mikołaja w Nowej Rudzie)
  7. ks. Paweł Laska (par. pw. św. Mikołaja w Pruchniku, archidiecezja przemyska)
  8. ks. Artur Merholc (par. pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Żarowie)
  9. ks. Krzysztof Mielnik (par. pw. św. Marcina w Piławie Górnej)
  10. ks. Krzysztof Papierz (par. pw. św. Józefa Oblubieńca NMP w Jaworzynie Śląskiej)
  11. ks. Paweł Siwek (par. pw. Dziesięciu Tysięcy Męczenników w Turkowych, diecezja kaliska)
  12. ks. Tomasz Spyrka (par. pw. św. Jakuba w Pieszycach)
  13. ks. Mateusz Urdzela (par. pw. Nawiedzenia NMP w Wabienicach, archidiecezja wrocławska)
  14. ks. Rafał Zaleski (par. pw. św. Marcina w Piławie Górnej)

Rok 2011

  1. ks. Sebastian Bardas (par. pw. NMP Królowej Polski w Świdnicy)
  2. ks. Łukasz Czaniecki (par. pw. św. Jana Chrzciciela w Ołdrzychowicach Kłodzkich)
  3. ks. Grzegorz Fabiński (par. pw. św. Jerzego w Dzierżoniowie)
  4. ks. Damian Fleszer (par. pw. św. Stanisława Kostki we Wrocławiu, archidiecezja wrocławska)
  5. ks. Paweł Głąb (par. pw. Wniebowzięcia NMP w Kamieńcu Ząbkowickim)
  6. ks. Piotr Gołuch (par. pw. św. Mikołaja w Nowej Rudzie)
  7. ks. Jakub Górski (par. pw. św. Katarzyny w Ożarach)
  8. ks. Tomasz Gwizdek (par. pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Wałbrzychu)
  9. ks. Krzysztof Iskra (par. pw. św. Franciszka z Asyżu w Świebodzicach)
  10. ks. Robert Krupa (par. pw. Świętych Piotra i Pawła w Strzegomiu)
  11. ks. Tomasz Krupnik (par. pw. Chrystusa Króla w Dzierżoniowie)
  12. ks. Grzegorz Mędrala (par. pw. NMP Królowej Polski w Świdnicy)
  13. ks. Sebastian Oliszewski (par. pw. św. Michała Archanioła w Słupicach)
  14. ks. Przemysław Pojasek (par. pw. św. Józefa Oblubieńca NMP w Jaworzynie Śląskiej)
  15. ks. Andrzej Raczycki (par. pw. Matki Bożej Królowej Polski i św. Maternusa w Stroniu Śląskim)
  16. ks. Paweł Schanne (par. pw. św. Wawrzyńca w Śmiałowicach)
  17. ks. Marcin Zawada (par. pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Ciścu, diecezja bielsko-żywiecka)
  18. ks. Tomasz Zięba (par. pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Żarowie)

Rok 2010

  1. ks. Marcin Januszkiewicz (par. pw. Matki Bożej Różańcowej w Kiełczowie, archidiecezja wrocławska)
  2. ks. Michał Jelonek (par. pw. św. Jerzego w Dzierżoniowie)
  3. ks. Roman Lubański (par. pw. św. Józefa Robotnika w Zgorzelcu, diecezja legnicka)

Rok 2009

  1. ks. Mateusz Hajder (par. pw. św. Anny w Wałbrzychu)
  2. ks. Wojciech Iwanicki (par. pw. św. Katarzyny w Nowej Rudzie-Słupcu)
  3. ks. Grzegorz Kwiatkowski (par. pw. św. Jana Chrzciciela w Jaroszowie)
  4. ks. Piotr Listwan (par. pw. Chrystusa Króla w Dzierżoniowie)
  5. ks. Paweł Łabuda (par. pw. św. Antoniego w Ratajnie)
  6. ks. Piotr Michalski (par. pw. Wniebowzięcia NMP w Bielawie)
  7. ks. Paweł Miraszewski (par. pw. św. Katarzyny w Nowej Rudzie-Słupcu)
  8. ks. Arkadiusz Raczyński (par. pw. Świętych Piotra i Pawła w Strzegomiu)
  9. ks. Paweł Reizer (par. pw. św. Wawrzyńca w Budzowie)
  10. ks. Maciej Sroczyński (par. pw. Miłosierdzia Bożego w Bielawie)
  11. ks. Krzysztof Szydełko (par. pw. św. Katarzyny w Mysłakowie)
  12. ks. Wojciech Szymański (par. pw. Świętych Piotra i Pawła w Strzegomiu)
  13. ks. Paweł Traczykowski (par. pw. Świętych Aniołów Stróżów w Wałbrzychu)

Rok 2008

  1. ks. Paweł Antosiak (par. pw. Świętych Piotra i Pawła w Strzegomiu)
  2. ks. Daniel Kapłon (par. pw. Chrystusa Króla w Dzierżoniowie)
  3. ks. Mariusz Kubik (par. pw. Świętej Rodziny w Wałbrzychu)
  4. ks. Rafał Masztalerz (par. pw. św. Anny w Wałbrzychu)
  5. ks. Mariusz Sajdak (par. pw. Wniebowzięcia NMP w Szczawnie-Zdroju)
  6. ks. Mateusz Szwed (par. pw. św. Bartłomieja w Topoli)

Rok 2007

  1. ks. Marcin Dolak (par. pw. Świętych Stanisława i Wacława w Świdnicy)
  2. ks. Daniel Koprowski (par. pw. św. Mikołaja w Domaszkowie)
  3. ks. Łukasz Kowalczuk (par. pw. św. Katarzyny w Nowej Rudzie-Słupcu)
  4. ks. Marcin Mazur (par. pw. św. Anny w Wałbrzychu)
  5. ks. Krzysztof Myszogląd (par. pw. św. Jakuba w Ścinawce Dolnej)
  6. ks. Julian Nastałek (par. pw. Wniebowzięcia NMP w Imbramowicach)
  7. ks. Grzegorz Umiński (par. pw. św. Anny w Ząbkowicach Śląskich)
  8. ks. Dominik Wargacki (par. pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Złotym Stoku)
  9. ks. Paweł Wróblewski (par. pw. Wniebowzięcia NMP w Bielawie)
  10. ks. Michał Zwierzyna (par. pw. Chrystusa Króla w Dzierżoniowie)

Rok 2006

  1. ks. Grzegorz Kucharski (par. pw. Świętych Piotra i Pawła w Strzegomiu)
  2. ks. Andrzej Majka (par. pw. Matki Bożej Królowej Polski i św. Maternusa w Stroniu Śląskim)
  3. ks. Kamil Raczycki (par. pw. Matki Bożej Królowej Polski i św. Maternusa w Stroniu Śląskim)
  4. ks. Krzysztof Wereski (par. pw. Narodzenia NMP w Otroczu, diecezja sandomierska)