Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Świdnickiej
Portal „Adalbertus” | Seminarium Duchowne | Diecezja Świdnicka
Seminarium > Alumni

Drukuj stronę Wyślij link znajomemu

Alumni

Zob. także: Absolwenci

Aktualnie w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Świdnickiej formuje się do kapłaństwa 42 alumnów.

 

Rok pierwszy

  1. Mateusz Bandura (Kłodzko, par. pw. Niepokalanego Poczęcia NMP)
  2. Ireneusz Cymborski (Międzylesie, par. pw. Bożego Ciała)
  3. Marcin Dudek (Bielawa, par. pw. Miłosierdzia Bożego)
  4. Maciej Kajkowski (Pieszyce, par. pw. św. Antoniego z Padwy)
  5. Krzysztof Kruk (Bystrzyca-Kłodzka, par. pw. św. Michała Archanioła)
  6. Janusz Małysiak (Rychwałd, par. pw. św. Mikołaja – diecezja bielsko-żywiecka)
  7. Aksel Mizera (Stronie Śląskie, par. pw. MB Królowej Polski i św. Maternusa)
  8. Marcin Sokołowski (Bielawa, par. pw. Wniebowzięcia NMP)
  9. Wojciech Wiewióra (Bystrzyca-Kłodzka, par. pw. św. Michała Archanioła)

oraz dla diecezji samborsko-drohobyckiej:

 


Rok drugi

  1. Bartłomiej Błaszczyk (Żarów, par. pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa)
  2. Patryk Kruk (Wałbrzych, par. pw. Św. Wojciecha)
  3. Mariusz Pastuszyński (Polanica-Zdrój, par. pw. Wniebowzięcia NMP)

oraz dla diecezji samborsko-drohobyckiej:

 


Rok trzeci

  1. Marcin Kirkiewicz (Dzierżoniów, par. pw. Chrystusa Króla)
  2. Paweł Kruk (Idzików, par. pw. Wniebowzięcia NMP)
  3. Krystian Stasiak (Boguszów-Gorce, par. pw. Zesłania Ducha Świętego)

 

 

 


 

Rok czwarty

  1. Jarosław Biłozor (Dzierżoniów, par. pw. Królowej Różańca Świętego)
  2. Emil Dudek (Piława Górna, par. pw. Św. Marcina)
  3. Paweł Nowotyński (Kudowa Zdrój par. pw. Św. Bartłomieja Apostoła)
  4. Wojciech Pawlina (Nowa Ruda, par. pw. Św. Mikołaja)
  5. Mateusz Petrus (Bystrzyca Kłodzka, par. pw. Św. Michała Archanioła)
  6. Grzegorz Wołoch (Świebodzice, par. pw. Św. Mikołaja)

 

 


 

Rok piąty

  1. Grzegorz Banda (Ratajno par. pw. Św. Antoniego)
  2. Mateusz Grzegorczyk (Świdnica par. pw. Miłosierdzia Bożego)
  3. Wojciech Jaszczyszyn (Radków, par. św. Doroty)
  4. Bartosz Kocur (Nowa Ruda par. pw. Św. Mikołaja)
  5. Daniel Kołodziejczyk (Świdnica par. pw. NMP Królowej Polski)
  6. Michał Pietraszek (Świdnica, par. pw. Ducha Świętego)
  7. Jakub Zajadły (Strzegom, par. pw. Św. Piotra i Pawła)

oraz dla eparchii stryjskiej obrządku greckokatolickiego: 


 

Rok szósty

  1. dk. Jarosław Buczyński (Dzierżoniów, par. pw. Królowej Różańca Świętego)
  2. dk. Adrian Fajkowski (Ciepłowody, par. pw. Niepokalanego Poczęcia NMP - archidiecezja wrocławska)
  3. dk. Michał Gibek (Bystrzyca Kłodzka, par. pw. Św. Michała Archanioła)
  4. dk. Tomasz Kowalczuk (Świebodzice, par. pw. Św. Mikołaja)
  5. dk. Krzysztof Malinowski (Świdnica, par. pw. Ducha Świętego)
  6. dk. Radosław Mielczarek (Strzegom, par. pw. Św. Piotra i Pawła)
  7. dk. Adam Przybysz (Wałbrzych, par. pw. Św. Józefa Oblubieńca)
  8. dk. Piotr Sipiorski (Wałbrzych par. pw. Podwyższenia Krzyża Świętego)
  9. dk. Bartosz Tusiński (Trzebieszowice par. pw. Św. Andrzeja Apostoła)
  10. dk. Mateusz Zając (Jaroszów, par. pw. Św. Jana Chrzciciela)

 


 

Alumni przebywający na urlopach

  1. Łukasz Ladra (Stary Zamek par. pw. Św. Stanisława ze Szczepanowa, archidiec. wrocławska)